РОЛЕРКИ


Compare

СЕТ РОЛЕРКИ

*сетот содржи ролерки,кацига,штитници и ранче

*достапни бои плава и црвена

*розева боја нема веќе на залиха

*достапни величини 31-34/35-38/39-42

1,549ден