-9%

Сет за јадење од бамбус за деца-3383


Compare
Овие преслатки комплети за пикник од бамбус го прават забавно време за јадење. Одлично за дома или патување.
Сет од 5 парчиња ,Направено од 100% биоразградливи бамбусови влакна
*Комплетовите вклучуваат: поделена квадратна чинија за вечера, чаша , чинија, лажица и вилушка.

499ден 549ден