-17%

Сет 2-шоља бела/црна со лажичка за кафе/чај-нема на залиха


Compare

Сет 2-шоља бела/црна со лажичка за кафе/чај

нордиска црна и бела керамичка шолја за кафе со златна боја на рачка,златна боја на лажичка и чинија за држач за бисквити

999ден 1,200ден