,

СИЛИКОНСКИ КУФЕР 20″2307 M2


Compare

1,999ден

Силконски куфер е идеален избор за оние кои бараат цврст и сигурен придружник за патување. Направен од висококвалитетен материјал, овој багаж е изграден да ги издржи строгостите при патување, обезбедувајќи вашите работи да останат безбедни и безбедни. Прилагодливата рачка за количка го олеснува маневрирањето, додека двослојниот патент против кражба гарантира дека вашите работи остануваат безбедни за време на транспортот. Дополнително, внатрешноста е добро дизајнирана со повеќе прегради и џебови за ефикасна организација. И со брава можете да бидете сигурни дека вашите работи се безбедни и во текот на вашето патување. Без разлика дали патувате за бизнис или за задоволство, патниот багаж е сигурен и стилски избор што ќе го направи вашето патување поудобно.