-23%
,

ТАБУРЕТКА СО ДВЕ НИВОА НА ВИСИНАВ7-нема на залиха


Compare

ТАБУРЕТКА СО ДВЕ НИВОА НА ВИСИНА

Организирајте ја вашата колекција на чевли со нашата стилска табуретка со внатрешен склад за чевли!

Нашиот стилски стол-табуретка со внатрешен склад за чевли е совршено решение!

Со својот елегантен дизајн и доволно простор за складирање, оваа табуретка ќе ја одржува вашата колекција на чевли организирана и достапна. Дизајнот на повисоките и долните делови ви овозможуваат да седите на совршена висина додека ги облекувате или соблекувате чевлите, а внатрешните отворени полици обезбедуваат многу простор за сите ваши омилени парови.

2,999ден 3,899ден