-29%
,

ТОАЛЕТНА МАСА СО ОГЛЕДАЛО СО ЛЕД СВЕТЛО -2203 А3-нема на залиха


Compare

ТОАЛЕТНА МАСА ЗА ШМИНКАЊЕ СО ОГЛЕДАЛО СО  ЛЕД СВЕТЛО

*маса за шминкање со ЛЕД светло три нијанси на светлина
*со наткасна со фиоки
*димензии 100см*40см*135см

4,990ден 6,990ден