-18%
,

ТОАЛЕТНА МАСА СО ОГЛЕДАЛО-2303 A5-нема на залиха


Compare

ТОАЛЕТНА МАСА СО ОГЛЕДАЛО
*со 3 нијанси на светлина

модел 2205  Е13

*во цената вклучено е огледалото

со 3-нијанси на  ЛЕД светлина

*наткасна со фиоки

*димензии 80 см*40см*135см

Тоалетната маса е едно од омилените парчиња мебел на сите дами. Тоа е женски агол во спалната соба и затоа жените го уредуваат онака како што сакаат. Тоалетна маса не е луксузна работа, туку личeн женски агол каде што се раѓа убавината и сите козметички производи се правилно складирани.

4,490ден 5,499ден