-29%
,

ТОАЛЕТНА МАСА СО ОГЛЕДАЛО 2206 В5-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ТОАЛЕТНА МАСА СО ОГЛЕДАЛО ЛЕД СВЕТЛО В5

димензии 60см*40см*60см
*во цената е вклучено и огледалото со три нијанси на лед светлина
*светлината се приспособува на три нијанси светлина на допир на огледалото
*2-функционални фиоки
?Вршиме испорака низ цела Македонија

Тоалетната маса е едно од омилените парчиња мебел на сите дами. Тоа е женски агол во спалната соба и затоа жените го уредуваат онака како што сакаат. Тоалетна маса не е луксузна работа, туку личeн женски агол каде што се раѓа убавината и сите козметички производи се правилно складирани.

2,999ден 4,199ден