-17%
,

ТОАЛЕТНА МАСА СО ОГЛЕДАЛО 2206 В8-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ТОАЛЕТНА МАСА СО ОГЛЕДАЛО

димензии 100см*40см*117см
*во цената е вклучено и огледалото
*3-функционални фиоки
*метални ногарки
?Вршиме испорака низ цела Македонија

Тоалетната маса е едно од омилените парчиња мебел на сите дами. Тоа е женски агол во спалната соба и затоа жените го уредуваат онака како што сакаат. Тоалетна маса не е луксузна работа, туку личeн женски агол каде што се раѓа убавината и сите козметички производи се правилно складирани.

5,990ден 7,199ден