250 МЛ Ултразвучно овлажнител ЛЕР Сатурн проектор светилка-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

*Име на производ: Навлажнувач на светилки за проектори за LED
*Материјал: ABS/PP/силикон
*Големина: 140*140*106мм
*Боја: Јасно
*Моќност: 2,5W
*Режим на напојување: USB
*Капацитет на резервоарот за вода: 250 ml
*Време на работа: 4-8 часа
*БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

919ден