3 во 1 Мала инженерска градба-2105 к9-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ДЕТСКА ИГРАЧКА-СЕТ АЛАТ
модел 2105 к9
сетот содржи
-маса за алати на постоље
-сет алати 38 парчиња
-бормашина
димензии на играчката 71см*24см*41см
Нарачајте во порака брзо и едноставно
🚛Вршиме испорака низ цела Македонија

1,349ден