INTEX БАЗЕН ЖИРАФА-57105-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

INTEX БАЗЕН ЖИРАФА

Неверојатен детски базен на надувување Intex во форма на жирафа.

Не двоумете се, донесете им го овој весел шарен базен на децата во градината и направете им ги топлите летни денови попријатни, кога не можете да излезете со нив на вода!

565ден