-4%

Springform Pan Set-3/1-u58-нема на залиха


Compare
Springform Pan Set е одличен додаток на вашата колекција на садови за печење. Овој сет од 3 парчиња вклучува една тава од 8 инчи-24 sm, една 9-26sm инчи и една тава со пружина од 10 инчи-28sm. Најдобро од сè, овој комплет за тави со пролетна форма има нелеплива обвивка.
Направете чизкејкови, пици и друго со овој сет од три тави Wilton Springform
Овој сет пролетен тавче е одличен за правење слатки и солени јадења за прославување јубилеи, родендени или секојдневни прилики
Тавите Springform се идеални за правење домашни колачи со сирење, пици со длабоки јадења, колачи со сладолед и друго.

429ден 449ден