Star Master LED ламба-А3096


Compare

Ова создава поголемо, побрилијантно светлосно шоу за вашата забава при гледањето.

Ова е најголемата надградба што некој би можел да ја додаде на нивното Star Light Show. 

-Украсете ја вашата соба, куќа.

-Автоматска трепкачка ѕвезда, повеќе бои.

-Се напојува со 3 x AA батерии (не се вклучени) 

Идеален за украсување свадби, родендени, забави. Одлично за романтична ноќна светилка и украсна употреба на светлина. 

149ден