-17%
,

Tв Комода Вилада


Compare

Tв Комода Вилада

Македонско производство

Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка
Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел е едноставен и брз за склопување
Доставата е за околу 5-10 работни дена од денот на нарачката!

димензии 160см/60см/40см

4,490ден 5,399ден