-20%
,

Tв Комода Естела Мона


Compare

Tв Комода Естела Мона

Македонско производство

Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка
Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел е едноставен и брз за склопување
Доставата е за околу 5-10 работни дена од денот на нарачката!

димензии 130см/60см/40см

3,999ден 4,999ден